×

Koszulki na mundial

Data opublikowania artykułu: 6/14/18 1:46:47 PM

Już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Rosji. To piłkarskie wydarzenie co cztery lata przyciąga przed telewizory miliony kibiców.  Jeśli i Ty nie wyobrażasz sobie nie obejrzeć meczu polskiej reprezentacji, koniecznie zapoznaj się z naszym zestawieniem. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje koszulek, w których staniesz się prawdziwym kibicem.

W czasie Mundialu piłkarskie emocje, szczególnie te dotyczące polskiej reprezentacji, dotykają nie tylko gorliwych fanów piłki nożnej. W ostatnich latach Reprezentacja Polski dała kibicom wiele powodów do dumy. Z tego powodu emocje towarzyszące kibicowaniu Polakom na Mistrzostwach Świata są jeszcze większe. W tym roku Polskę w fazie grupowej będziemy mogli dopingować w meczach z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Nawet kibicując przed telewizorem możesz być prawdziwym kibicem. Do dopingowania polskiej reprezentacji niezbędna będzie jedynie koszulka kibica. Wprowadzi Cię ona w prawdziwą gorączkę piłkarskich emocji. A po mundialu będzie nie tylko pamiątką, koszulki z naszego zestawienia możesz nosić także na co dzień. Wybraliśmy koszulki na mundial, które będą się dobrze prezentować zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Zobacz mundialowe must have dla każdego kibica!


[set_5b22870000a7337dbf98b422]